Žaluzie MB, Miroslav Bureš

Alšova 329, 563 01 Lanškroun, tel.: 465 324 847, mobil: 602 495 130, e-mail: miroslavbures@email.cz, web: zaluzie-mb.ustecko.com

Žaluzie vertikální - Zábřeh na Moravě, Lanškroun, Česká Třebová - montáž a prodej.

Tento typ žaluzií se využívá jak v bytových domech, v kancelářích, bankách a jiných reprezentačních prostorách. Doporučujeme na místech s větší plochou k zastínění a vyhnete se kombinaci záclon a závěsů. Vertikální žaluzie dodáváme standardně na vodícím profilu systému V34. Jednoduchá montáž a ovládání je prováděno řetízkem, který lamely otáčí do požadované polohy, a provázkem, který stahuje lamely do Vámi určeného bodu. Možnost kvalitní motorické mechaniky HUNTER DOUGLAS s dálkovým ovládáním.

  • Látkové

    Nabízíme výběr z různých odstínů žakárových látek. Dodáváme rovněž v provedené nehořlavém a s antistatickou úpravou. Tyto textilní lamely mají ve spodní hraně umístěny těžítka a řetízky mezi jednotlivými lamelami drží žaluzii pohromadě při průvanu.
     
  • Plastové

    Plastové lamely mají vysokou nepropustnost světla a jsou stálobarevné. Další výhodou tohoto typu vertikálních žaluzií je ohnivzdornost, antistatičnost a snadná údržba – omyvatelnost.

Provozováno CMS / E-shop (c)2019 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies
Doporucujeme: dřevostavby, dřevěné domy -  www.kamenictvi-ul.cz -  Topenářské a stavební práce -   -   -  -